Popis ubytování

Jedná se o řadový dvoupatrový dům se samostatným vchodem a dvorkem. Velikost domu je 5+1 a kapacita je 9 pevných lůžek, 2 rozkládací gauče + 1 dětská postýlka. Jsou zde 4 ložnice, kuchyň s jídelnou pro 10 osob a obývací pokoj. Soukromé parkoviště pro cca 5 aut je přímo u objektu.

Do objektu se vstupuje krytým průjezdem, který může sloužit k uschování kol, motorek či kočárků. Ve spodním patře je vstupní hala se šatnou, dále 2 dvoulůžkové ložnice, z nichž jedna je průchozí, a koupelna s WC.

Ve druhém podlaží se nachází 2 samostatné ložnice. Jedna třílůžková s manželskou postelí a samostatným lůžkem a druhá dvoulůžková se dvěmi samostatnými lůžky. Dále se zde nachází obývací pokoj, jídelna pro 10 osob s vybavenou kuchyní a koupelna s WC. Z jídelny je vstup na rozlehlou slunnou terasu.

Z haly ve spodním patře je zadní východ na dvorek, kde se nachází další terasa s letní kuchyní a grilem. Dvorek je ze všech stran uzavřený a zaručuje vám tak naprosté soukromí a klid.

Objekt je vhodný jak pro partu přátel, tak pro 2-3 rodiny s dětmi. Dům je vždy pronajímán jako celek a budete v něm tudíž ubytování jen vy.

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii.